Nazarlık Dünyası Hakkında

Nev Tasarım Şirketi uzun yıllar Temel İhtiyaç Maddeleri Pazarında yöneticilik yapmış satış konusunda uzmanlaşmış ortakları tarafından 2009 yılında kuruldu.

Kuruluş tarihimizden günümüze Dünyada değişen tüketici tercihlerine paralel olarak değişik, ilginç ve mutlaka fonksiyonellik içeren ürün gruplarını yurtiçi ve yurtdışında üreterek veya ithal ederek İş Ortaklarımız aracılığı ile Türk tüketicisinin beğenisine sunuyoruz.

Her ortama ve mekana eşlik eden benzersiz takı aksesuarlarımız.

Bu amaçla yurtiçi ve yurtdışı fuarları takip etmek, yukarıda ifade ettiğimiz değişen tüketici trendlerini yakalamak ana hedefimizdir.

Ürünlerimizi seçerken markasının tescil altında olması ve arkasında mutlaka güçlü bir firma desteğinin bulunması temel kriterlerimizdir. “Nev Factory” ve “Dile Gelen Çikolatalar” firmamız adına tescilli markalarımızdır.

Kırmızı Kedi mağazaları, Amazon Almanya, Amazon Usa, D&R, Remzi Kitapevi ve İnkilap Kitapevi ile iş ortaklığımız uzun yıllardır sürmektedir.

Siz de İş Ortaklarımız arasına katılın sirkülasyonu yüksek, rafınızda sergilemekten keyif alacağınız karlı ürün gruplarımızla tanışın.